x

Drogi Użytkowniku,

to tylko próbka dla niezalogowanych. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć!
Dołącz do społeczności MATMAG.pl rejestrując się w portalu i dokończ grę.

Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się.

 

Rejestracja Zaloguj Inne zadanie

 

x

Drogi Użytkowniku,

wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć! Dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla Ciebie abonament.

 

Abonamenty Inne zadanie

 

 

Warszawa, dnia 3 września 2012 roku

 

Szanowni Państwo,

 

          oddajemy w Państwa ręce efekt wspólnej pracy Fundacji Rozwoju Edukacji Matematycznej, firmy SZLIFF, oraz współpracującego z nami zespołu kilkunastu nauczycieli matematyki z całego kraju. Pod naszymi skrzydłami powstał matematyczny portal edukacyjny MATMAG.pl (http://matmag.pl), który jest najbardziej rozbudowaną polską platformą e-learningową do nauki matematyki dla uczniów szkół podstawowych.

          Projekt jest nowatorski i innowacyjny. Wykorzystuje możliwości technologii IT do edukacji wczesnoszkolnej. Idea projektu odpowiada na najnowsze rozporządzenia Ministerstwa Edukacji odnośnie wprowadzania nowoczesnych technologii informatycznych do szkół. Ponieważ projekt jest nowoczesny, w ciągu kilku lat będzie zyskiwał na aktualności. Jako przedsięwzięcie ogólnokrajowe ma szansę stać się narzędziem stosowanym na równi z podręcznikami i zeszytami. Zaplecze merytoryczne zapewnia jakość na najwyższym poziomie.

        Doskonale rozumiemy wyzwania przed jakimi stoją dzisiejsi nauczyciele. Od Państwa zależeć będzie, czy dotychczasowa wiarygodność i gwarancje ze strony serwisu Matematyczne Zoo, na równi z dotychczasowym powodzeniem, wprowadzą Państwa w kolejne zasoby sieci internetowej, gwarantując sukces nauczania i wykorzystanie potencjału swoich uczniów.

 

Serdecznie zachęcamy Państwa do rozwieszenia w szkole plakatów.
Plakaty do pobrania pod adresem http://matmag.pl/plakat-matmag.jpg

Wspólnie bądźmy motorem modernizacji polskiej szkoły.

 

Z oddaniem,
Izabela Kanadys
firma SZLIFF