x

Drogi Użytkowniku,

to tylko próbka dla niezalogowanych. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć!
Dołącz do społeczności MATMAG.pl rejestrując się w portalu i dokończ grę.

Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się.

 

Rejestracja Zaloguj Inne zadanie

 

x

Drogi Użytkowniku,

wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć! Dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla Ciebie abonament.

 

Abonamenty Inne zadanie

 

Abonamenty

Korzyści dla uczniów:

  • dostarcza niezliczonej ilości przykładów do rozwiązywania,
  • pomaga w bieżącej nauce matematyki,
  • pozwala szybko nadrobić zaległości,
  • pomaga rozwijać dodatkowe umiejętności matematyczne,
  • dzięki zadaniom w formie gier (tryb "gra") uczy przez zabawę,
  • dzięki trybowi "nauka" uczeń ćwiczy spokojnie, bez licznika czasowego,
  • umożliwia dodatkową komunikację z nauczycielem (w abonamencie grupowym),
  • mobilizuje poprzez porównywanie swoich postępów z innymi użytkownikami portalu.

Korzyści dla rodziców i nauczycieli:

  • innowacyjna forma nauki - dziecko samo będzie chciało się uczyć,
  • dokładnie rejestruje postępy dziecka (kiedy, jakie zadania rozwiązywał, ile zadań i ile zdobył w nich punktów),
  • mobilizuje uczniów poprzez porównywanie swoich postępów z innymi,
  • ułatwia ocenianie poziomu umiejętności uczniów (automatyczne punktowanie zadań rozwiązywanych przez uczniów),
  • stanowi uzupełnienie dla tradycyjnych pomocy dydaktycznych,
  • rozwija i uzupełnia ofertę programową szkoły,
  • umożliwia dodatkową komunikację z uczniem.

zwiń

Co otrzymuje uczeń dzięki wykupieniu abonamentu indywidualnego?

  • nielimitowany dostęp do wszystkich zadań w klasie, przez cały okres trwania abonamentu,
  • możliwość nieskończonego powtarzania każdego zagadnienia, w dwóch trybach: “gra” i “nauka” - aż sam zdecyduje, że już to umie,
  • mierzenie swoich rezultatów i dostęp do pełnej historii postępów,
  • możliwość zapisywania wyników w ogólnopolskim rankingu portalu,
  • możliwość oglądania profili i postępów innych użytkowników,
  • możliwość zostawiania komentarzy,
  • wsparcie techniczne przez cały okres trwania abonamentu.

zwiń

 

  • Abonament indywidualny roczny
    do wszystkich zadań w klasie (365 dni)

                             

    147,50 PLN brutto

    12,29 PLN/mc

  • Abonament indywidualny półroczny
    do wszystkich zadań w klasie (180 dni)

                 

    99,00 PLN brutto

    16,50 PLN/mc

  • Abonament indywidualny kwartalny
    do wszystkich zadań w klasie (90 dni)

           

    59,00 PLN brutto

    19,67 PLN/mc

  • Abonament indywidualny miesięczny
    do wszystkich zadań w klasie (30 dni)

       

    39,00 PLN brutto

    39,00 PLN/mc

gwarancja

Gwarancja 100% satysfakcji
albo zwrot pieniędzy
bez pytania o powód.


Jesteśmy pewni wysokiej jakości świadczonych przez nas usług i zadowolenia naszych Klientów.
Jeśli jednak po zakupie abonamentu, dostęp do pełnej klasy i funkcjonalności serwisu nie spełni oczekiwań, mogą Państwo zgłosić nam to w ciągu dziesięciu dni od daty zakupu. Otrzymają Państwo zwrot pieniędzy bez konieczności odpowiadania na pytania o powody zwrotu.

 

W klasie taniej! Oferta abonamentów grupowych

Istnieje również możliwość wykupienia atrakcyjnych abonamentów grupowych dla całych klas:
semestralne i roczne  z dodatkową funkcjonalnością "moja klasa".

Co więcej w abonamencie grupowym?

Wszystko to, co w indywidualnym plus:
  • uczestnictwo szkoły w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym,
  • powiązanie kont nauczyciela i jego uczniów - nowa zakładka "moja klasa" prezentująca listę uczniów w poszczególnej klasie,
  • wyjątkowo atrakcyjna cena dla pojedynczego ucznia,
  • nauczyciel - opiekun klasy całkowicie zwolniony z opłaty abonamentowej.

zwiń

 

  • Abonament grupowy semestralny
    do wszystkich zadań w klasie (180 dni)

               

    koszt jednego ucznia:

    59,00 PLN brutto

  • Abonament grupowy
    roczny
    do wszystkich zadań w klasie (365 dni)

                           

    koszt jednego ucznia:

    79,00 PLN brutto