x

Drogi Użytkowniku,

to tylko próbka dla niezalogowanych. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć!
Dołącz do społeczności MATMAG.pl rejestrując się w portalu i dokończ grę.

Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się.

 

Rejestracja Zaloguj Inne zadanie

 

x

Drogi Użytkowniku,

wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć! Dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla Ciebie abonament.

 

Abonamenty Inne zadanie

 

 

FAQ

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania. Jeżeli nie odnalazłeś tutaj informacji, której poszukujesz, zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy.

 1. Nie otrzymałem linku aktywacyjnego. Dlaczego?

  Wiadomość z linkiem aktywacyjnym powinna przyjść w ciągu kilku minut. Jeżeli nie ma wiadomości w folderze "Odebrane", prosimy sprawdzić folder "Spam".
  Jeśli nadal nie ma wiadomości, najprawdopodobniej adres e-mail nie został wpisany poprawnie podczas rejestracji użytkownika - prosimy o szczególnie uważne uzupełnianie pól podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.

 2. Czy jest możliwe, aby zarejestrować kilkoro dzieci przy użyciu jednego adresu e-mail?

  Serwis MATMAG.pl został tak zaprogramowany, że adres e-mail służy logowaniu i identyfikacji użytkownika tj. ucznia. W związku z tym do rejestracji każdego dziecka potrzebny jest osobny adres e-mail. Każde dziecko przy pomocy adresu e-mail loguje się na siebie i ma swoje statystyki - historię postępów, oraz samodzielnie występuje w rankingu portalu.

 3. Czy rejestracja w portalu jest płatna?

  Nie, rejestracja jest bezpłatna. Dzięki bezpłatnej rejestracji użytkownik może codziennie skorzystać z trzech gier w pierwszym dziale swojej klasy. Aby uzyskać dostęp do pełnej zawartości serwisu: nielimitowanego korzystania z zadań dla wybranej klasy i zapisywania się w rankingu portalu, należy po dokonaniu rejestracji wykupić abonament.

 4. Jak wykupić abonament?

  Aby dokonać zakupu abonamentu trzeba być zalogowanym w serwisie i wybrać z menu użytkownika zakładkę "mój abonament". Na tej podstronie pojawiają się informacje o aktywnych abonamentach, lub przycisk "chcę kupić abonament" w przypadku gdy użytkownik nie ma jeszcze wykupionego abonamentu. Stąd skierowani zostają Państwo na podstronę prezentującą dostępne abonamenty: http://matmag.pl/profil/kupuje
  Po wybraniu abonamentu: wybierają Państwo swój bank, lub kartę płatniczą i dokonują płatności online, po której zaksięgowaniu abonament automatycznie zostaje uruchomiony w serwisie bez konieczności wpisywania dodatkowych kodów.

 5. Abonament został opłacony przelewem, a nadal mam limit dostępu do zadań, tak jakby abonament nie działał.

  Czasami zdarza się, że odpowiedź z banku do naszego systemu trwa dłuższą chwilę. Aktywacja abonamentu następuje automatycznie po otrzymaniu od banku informacji potwierdzającej płatność. Prosimy zatem o cierpliwość. Standardowo wystarczy kilka minut, czasem kilka godzin. W naszym regulaminie gwarantujemy aktywowanie abonamentu do 72 godzin od dokonania płatności online.
  W momencie uruchomienia abonamentu zostaje także wysłana do Państwa systemowa wiadomość e-mail z potwierdzeniem uruchomienia abonamentu.

 6. Zdobywam nowe punkty w zadaniach, a w rankingu portalu mam cały czas ten sam wynik. Dlaczego?

  Wszystkie zapisane wyniki pojawiają się w zakładce "moja historia postępów". Natomiast w ogólnym rankingu portalu zapisywane są najlepsze wyniki użytkownika, to znaczy po jednym (rekordowym) wyniku z każdego rozwiązanego zadania. Jeżeli rozwiązujesz zadanie nie pierwszy raz i dzisiejszy wynik nie jest Twoim rekordem, nie zmienia on ilości punktów w rankingu portalu.
  Taki system został wprowadzony, aby ranking portalu mógł odzwierciedlać rzeczywiste postępy i zdolności użytkowników. Aby jakiś użytkownik rozwiązując jedno łatwe zadanie i zdobywając w nim dużo razy dużą ilość punktów nie mógł od razu wyprzedzić innych, którzy solidnie starają się rozwiązywać poszczególne zadania.

 7. Gdzie mogę zmienić swoją klasę?

  System portalu MATMAG.pl działa w taki sposób, że klasa jest przypisana do konta użytkownika na cały rok szkolny, zgodnie z zadeklarowaną przez niego klasą podczas rejestracji w portalu i nie podlega możliwości samodzielnej zmiany przez użytkownika. Każdego roku w wakacje odbywa się archiwizacja portalu; zdobytych w rankingu portalu punktów i historii postępów użytkowników oraz promocja do wyższych klas, czyli przypisane użytkownikom nowych, aktualnych klas szkolnych.

 8. Czy wykupiony przed wakacjami roczny abonament przepadnie?

  Nie, nie przepadnie. W połowie wakacji - 1 sierpnia - klasy naszych użytkowników zostaną zmienione automatycznie na kolejną - poziom wyższą.

 9. Zarejestrowałem się pod koniec roku szkolnego i wybrałem klasę wyżej. Czy wakacyjna zmiana klas spowoduje także zmianę mojej klasy?

  Jesteśmy świadomi tego, że są i tacy użytkownicy, którzy nie chcą zmieniać w wakacje klasy na wyższą. Żadna zmiana nie będzie miała miejsca bez zgody użytkownika. W momencie wykonania przez nas archiwizacji systemu, każdy użytkownik po zalogowaniu do portalu otrzyma pytanie, czy chce przejść do klasy wyżej czy pozostać w obecnej. Kiedy wybrana zostanie opcja pozostania w obecnej klasie, wszystko zostanie bez zmian do następnych wakacji.

 10. Co dokładnie dzieje się podczas wakacyjnej zmiany klas - archiwizacji portalu?

  Każdy użytkownik, który nie jest w klasie szóstej otrzymuje możliwość zmiany klasy na wyższą. Po zalogowaniu do portalu jednorazowo musi odpowiedzieć na pytanie "Do której klasy idziesz od września?".
  Jeśli użytkownik wybierze inną klasę niż do tej pory miał, ulegnie zmianie materiał do którego ma dostęp i wyzeruje się jego rankingowy licznik. Zaczyna nowy rok szkolny, w nowej klasie i z innymi użytkownikami rozpoczyna nową rywalizację.
  Osiągnięcia użytkownika z poprzedniego roku nie przepadną. Zostaną zapisane i w każdej chwili będzie można je oglądać, ale zadań z poprzedniej klasy nie będzie można już rozwiązywać. Na użytkownika czeka całe mnóstwo trudniejszych zadań w nowej klasie.
  Abonament nie przepada. Jeśli użytkownik ma wykupiony abonament, będzie on dalej aktywny zgodnie z jego terminem ważności.

 11. Czy można za abonament zapłacić kartą?

  Tak, jest taka możliwość. Po wybraniu interesującego abonamentu (przycisk "kupuję") i potwierdzeniu go przyciskiem "Płacę" zostaną Państwo przeniesieni do strony internetowych płatności, gdzie pojawią się rodzaje kart (VISA, MASTER CARD) do wyboru i możliwość zapłaty za ich pomocą.
  Oprócz kart można płacić za pomocą przelewów wybierając konkretny bank, z listy banków pojawiającej się obok kart.
  Można dokonać też przelewu w formie tradycyjnej. Wzór formularza przelewu także jest dostępny na stronie płatności.

 12. Czy można za abonament zapłacić SMS-em?

  Nie, możliwe formy płatności to: karty, przelewy bankowe, przelewy tradycyjne.

 13. Czy mogę mieć dostęp do więcej niż jednej klasy?

  System portalu MATMAG.pl działa jako uzupełnienie edukacji szkolnej. I tak jak standardowo uczeń uczęszcza jednocześnie do jednej klasy, tak na naszym portalu ma dostęp do zadań w swojej klasie. Do każdego konta jest przyporządkowana jedna klasa.

 14. Jak mogę usunąć swoje konto z portalu?

  Konto użytkownika usuwane jest przez naszego administratora, niezwłocznie po tym jak otrzymamy zgłoszenie o chęci usunięcia konta od użytkownika wysłane do nas przez formularz kontaktowy.

 15. Nie mogę się zalogować, dostaję komunikat o niepoprawnych danych.

  Zapraszamy do skorzystania z opcji "przypomnienie hasła":
  http://matmag.pl/profil/nowe-haslo
  Po wpisaniu adresu e-mail przypisanego do konta użytkownika, zostanie wysłana z systemu wiadomość z wygenerowanym nowym hasłem - którego należy użyć do zalogowania.
  Po zalogowaniu w każdej chwili użytkownik może zmienić swoje hasło w swoim profilu.

 16. Gdzie można zmienić adres e-mail na nowy?

  Zmiany adresu e-mail użytkownika dokonuje nasz administrator. Prosimy kontaktować się z nami w tej sprawie przez formularz kontaktowy.

 17. Dlaczego nie został opublikowany mój komentarz?

  Informujemy użytkowników, którzy nie wypełnili formularza rejestracyjnego zgodnie z zawartą w nim sugestią dotyczącą podania imienia i nazwiska użytkownika, że w konsekwencji ich komentarze nie będą akceptowane przez moderatora.

 18. Dlaczego kursor od razu nie pojawia się w okienku zadania?

  Ponieważ Internet Explorer nie radzi sobie w niektórych sytuacjach z technicznymi potrzebami naszego serwisu, odradzamy korzystanie z tej przeglądarki.