x

Drogi Użytkowniku,

to tylko próbka dla niezalogowanych. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć!
Dołącz do społeczności MATMAG.pl rejestrując się w portalu i dokończ grę.

Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się.

 

Rejestracja Zaloguj Inne zadanie

 

x

Drogi Użytkowniku,

wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć! Dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla Ciebie abonament.

 

Abonamenty Inne zadanie

 

 

Najważniejsze informacje o platformie MATMAG.pl:

  1. Dostępna przez internet daje możliwość używania zarówno podczas lekcji, kół matematycznych, jak i w domu. Odpowiada na rozporządzenia Ministerstwa Edukacji odnośnie wprowadzania nowoczesnych technologii informatycznych do szkół.

  2. Dzięki ścisłej współpracy z nauczycielami prezentuje wysoki poziom merytoryczny; wszelkie zadania w serwisie oparte są o podstawę programową, uporządkowane zgodnie z materiałem w podręcznikach szkolnych.

  3. Nowatorski system losowego generowania zadań do rozwiązania i automatycznej odpowiedzi zwrotnej do użytkownika w efektywny sposób skraca czas potrzebny do nauki; opanowywania poszczególnych zagadnień, oraz dostarcza niewyczerpaną ilość materiału do ćwiczeń.

  4. Platforma posiada funkcjonalności serwisu społecznościowego; profile użytkowników; uczniów i nauczycieli - każdy ma swoje indywidualne konto, możliwość obserwowania profili innych, łączenie kont w klasy.

  5. A także systemy zdobywania punktów i ranking, jako dodatkowe impulsy mobilizujące uczniów do nauki, wprowadzające elementy współzawodnictwa, rozrywki i zachęcające dzieci do powrotu na stronę, a przede wszystkim pozwalające nauczycielowi widzieć postępy uczniów.

  6. Portal tworzony przez wykwalifikowanych informatyków, grafików, administratorów, dzięki czemu prezentuje profesjonalne zaplecze techniczne; atrakcyjny i zachęcający wygląd, intuicyjna nawigacja i przejrzysta struktura.