×

Drogi Użytkowniku,

to tylko próbka dla niezalogowanych. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć!
Dołącz do społeczności MATMAG.pl rejestrując się w portalu i dokończ grę.

Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się.

 

Rejestracja Zaloguj Inne zadanie

 

×

Drogi Użytkowniku,

wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć! Dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla Ciebie abonament.

 

Abonamenty Inne zadanie

 

 

Opinie o nas

Drodzy Państwo
         stopniowo, choć wciąż jeszcze jakby nieśmiało spływają do nas opinie, którymi zdecydowaliśmy się podzielić – stąd pomysł utworzenia dodatkowej podstrony – przy tej okazji chcemy prosić Państwa o częstsze korzystanie z formularza kontaktowego i wyrażanie swoich zarówno pochlebnych jak i przede wszystkim konstruktywnych opinii.
Portal, przypominamy, został zbudowany głównie z myślą o dzieciach celem poszerzenia możliwości nauki, ale bez Państwa, najbliższych dzieciom: Rodzinie i szkolnym Opiekunom zmiany na lepsze możliwe nie będą.

 • Dzień dobry. Moja Zosia zdecydowanie podciągnęła się w nauce matematyki odkąd korzysta z serwisu. Chętnie siada do nauki i cieszy się z każdego dobrze rozwiązanego zadania. Bardzo lubi komentarze innych dzieci i rywalizacje z nimi, choć tłumaczę jej, że nie rywalizacja jest najważniejsza, a umiejętności jakie tu zdobywa. Każda z nas wie swoje ;) Dziękuję Wam za platformę MATMAG.pl.
  Zadowolona MAMA

 • Komentarze i rankingi w Państwa serwisie mobilizują mojego syna do nauki.
  Tata Marcin

 • To świetnie, że zdecydowaliście się na poszerzenie nauki o teorię. Uważam, że lepiej nie mogliście tego zrobić. Tak trzymać.

 • Informację o Państwa portalu znalazłem na internetowej stronie jednej z bytomskich szkół podstawowych. Wykupiłem abonament miesięczny i zorientowałem się najpierw w zakresie proponowanych zadań z klasy [czwartej] mojego syna. Jestem pod wrażeniem tak rozbudowanego zeszytu ćwiczeń.
  Mirosław W.

 • Córka pokazała mi ten nowy portal. Uparła się, że chce żebyśmy jej wykupili abonament. Oczywiście, wykupiliśmy. Najpierw tygodniowy. Teraz semestralny, chociaż z tego co obserwuję należało chyba od razu wziąć roczny :) Jestem z niej bardzo dumna, a Państwu dziękuję.
  Renata z Katowic

 • Uważam, że to świetny pomysł – uruchomienie takiego edukacyjnego portalu dla dzieci. Im więcej urozmaiconych propozycji nauki, tym większa szansa na przyswojenie materiału. Oferta powinna być jeszcze szersza, dlatego mam nadzieję, że wszystko jeszcze przed nami - mój syn niedługo będzie już w gimnazjum :) Pozdrawiam Portal i wszystkich Użytkowników!
  Paweł Piotrowski

 • Witam,
  Świetnie, że podjęliście takie ciekawe cele. Gratuluję :)
  Marta Kropidłowska

 • Witam,
  od dłuższego już czasu obserwuję Państwa serwis i widzę, że wcale nie ukazał się w internecie jako gotowy produkt. Muszę przyznać, że przez moment wydawało mi się to niepokojące, ale przekonałem się, że każda zmiana zapewnia jeszcze ciekawsze rozwiązania. Podoba mi się idea i sposób w jaki staracie się Państwo pracować - w kooperacji z rodzicami i szkołami.
  Życzę sukcesów,
  Adam Kropiński

 • Z przyjemnością dołączę do grona zadowolonych rodziców. Mój syn będzie kontynuował naukę z Matmagiem już drugi rok. Jestem bardzo usatysfakcjonowana jego zaangażowaniem i postępami w nauce jakie poczynił od czasu, kiedy zdecydowaliśmy się z mężem na wykupienie abonamentu.
  Małgorzata Jabłońska

 • Moja córka chętnie rywalizuje ze swoimi rówieśnikami - użytkownikami Matmag.pl. Cieszę się, że w szkole podpowiedziano nam, że można skorzystać z Państwa serwisu :) Bardzo cenię sobie podsumowania - wszelkie TOP - , jakie rozsyłacie Państwo nam, rodzicom. Dużo pracujemy, i taka informacja o postępach dziecka w nauce jest w obecnych czasach nieoceniona. To był świetny pomysł i również za niego Państwu dziękuję.
  WW

 • Jestem babcią i nic mi tak dobrze nie robi jak ćwiczenia w serwisie Matmag z moimi Wnukami :)
  Babcia Jadzia