×

Drogi Użytkowniku,

to tylko próbka dla niezalogowanych. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć!
Dołącz do społeczności MATMAG.pl rejestrując się w portalu i dokończ grę.

Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się.

 

Rejestracja Zaloguj Inne zadanie

 

×

Drogi Użytkowniku,

wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć! Dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla Ciebie abonament.

 

Abonamenty Inne zadanie

 

4. Oblicz pole kwadratu

Drogi Użytkowniku,
to zadanie dostępne jest tylko dla użytkowników, którzy zarejestrowali się i wykupili abonament.


Rejestracja Zaloguj Inne zadanieDobrze!

Zobacz ranking gry

 

pole kwadratu, obwód kwadratu, kwadraty liczb, obwod kwadratu, oblicz kwadraty liczb naturalnych od 1 do 20, kwadrat liczby, kwadraty liczb od 1 do 20, 1 do kwadratu, kwadrat matematyka, pola kwadratu, obliczanie kwadratów i sześcianów liczb, kwadraty i sześciany liczb, kwadraty liczb naturalnych, obwud kwadratu, mnożenie przez kwadrat mianownika, liczby do kwadratu, obliczanie obwodu kwadratu, kwadraty liczb do 20, kwadratu, do kwadrat, kwadraty liczb do 100, kwadraty do 20, na pole kwadratu, obliczanie kwadratów sześcianów liczb, kwadrat, kwadratu pole, obliczanie kwadratów i sześcianów, test kwadratów, zamiana arabskich na rzymskie, zadane z matematyki. skracanie ułamków online rzymskie arabskie, test z matematyki działania pisemne zadania tekstowe na dzielenie klasa 2. matematyka kl iv, zadania z matematyki figury na płaszczyźnie pornohub test matematyczny klasa 5.
dzielenie pisemne przez liczby dwucyfrowe zadania ułamki zwykłe i dziesiętne zadania klasa 5 testy interaktywne z matematyki klasa 5, ułamków. liczby dziesiętne klasa 5 obwód prostokątu, test online z matematyki kwadrat liczby 4. ułamki proste zadania, test z cyfr rzymskich dzilenie pisemne poziomy sudoku. mnożenie ułamków zadania tekstowe dodawanie i odejmowanie sposobem pisemnym kartkówka testy dla 1 klasy podstawowej, sudoku trudno. zadanie tekstowe z matematyki klasa 5 ewelina siwiec, magdalena rynkiewicz matematyka zadane.pl.
jak sie dodaje i odejmuje ułamki o różnych mianownikach, zdania z matematyki liczby pierwsze zadania zadania na ułamkach zwykłych i dziesiętnych. zadania liczby całkowite klasa 6 skracacz ułamków 10*5*3, działania na liczbach całkowitych przykłady. zadania dla 5 latków online matematyka klasa 5 ułamki zadania tekstowe, dzielenie pisemne przez liczby jednocyfrowe ćwiczenia jak dziecko nauczyć tabliczki mnożenia. jak zamienić liczbę na ułamek zwykły, przelicznik liczb rzymskich matematyka trudne zadania figury przestrzenne klasa 6 zadania. zadania z treścią klasa 2 podstawowa matematyka gry matematyka 6, testy z matematyki klasa 3.