x

Drogi Użytkowniku,

to tylko próbka dla niezalogowanych. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć!
Dołącz do społeczności MATMAG.pl rejestrując się w portalu i dokończ grę.

Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się.

 

Rejestracja Zaloguj Inne zadanie

 

x

Drogi Użytkowniku,

wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć! Dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla Ciebie abonament.

 

Abonamenty Inne zadanie

 

Zastąp x odpowiednią liczbą (4 pkt.)

TRYB: GRA NAUKA
CZAS:

02:00

0

Drogi Użytkowniku,
to zadanie jest dostępne tylko dla użytkowników, którzy zarejestrowali się i wykupili abonament.


Rejestracja Zaloguj Inne zadanie


Nie kupuj kota w worku.

Zarejestruj się i wypróbuj ZA DARMO :)


NAWIGACJA PO ROZDZIALE:

RANKING GRY:

1. autor widoczny po zalogowaniu 48
KOMENTARZE:
 • dodaj komentarz
 • autor widoczny zalogowaniu 2017-01-25 18:06:26

  znów pierwszy emotka
 • autor widoczny zalogowaniu 2016-09-29 18:48:36

  Dawid Zukowski what are you doing? emotka
 • autor widoczny zalogowaniu 2016-03-21 18:00:02

  widać emotka
 • autor widoczny zalogowaniu 2016-03-20 18:40:56

  PIERWSZY emotka
liczby całkowite, mnożenie ułamków przez liczby całkowite, liczby całkowite ujemne,liczby wymierne klasa 6 zadania, matematyka klasa 4 testy matematyka geometria klasa 5 równania i nierówności z jedną niewiadomą. test z matematyki klasa 4 gry matma darmowe gry matematyczne, dzielenia. zadania tekstowe klasa 2 mnożenie i dzielenie kalendarz i czas zadania, zadania na kółko matematyczne szkoła podstawowa jak dodawać ułamki o różnych mianownikach. mnozenie pisemne, kąty klasa 4 testy z matematyki kl 5 kartkówka z matematyki klasa 6. dzielenie z resztą równania z jedną niewiadomą ułamki tabliczka dzielenia do 100 do druku, dzielenie pisemnie.
rozszerzenie ułamków przykłady dzielenia ułamków, tabliczka mnożenia w zakresie 100 do druku zadania dla 1 klasy podstawowej do druku. dodawanie i odejmowanie w zakresie 30 sprawdzian, rozwiązanie zadań z matematyki klasa 5 matematykę sprawdzian z tabliczki mnożenia w zakresie. liczba dwucyfrowa podzielna przez 2 i przez 5 odejmowanie i dodawanie liczb wymiernych dodawanie ułamków o jednakowych mianownikach, zamiana ułamków zwykłych na dziesiętne zadania. rozwiązania z matematyki liczby ujemne zadania klasa 6, dzielenie słupkowe zadania z matematyki klasa 6 ułamki zwykłe i dziesiętne. obliczanie obwodu prostokąta kl 3, miary katow tabliczka mnożenia w zakresie 50 do wydruku ułamki zwykłe ćwiczenia klasa 5.
zadania z treścią klasa 3 matematyka jak mnożyć ułamki dziesiętne przez liczby naturalne liczby całkowite działania, zadania tekstowe z matematyki klasa 2 mnożenie i dzielenie. metody nauki tabliczki mnożenia dla dzieci zadanie z matmy, ćwiczenia matematyczne dla 6 latków sudoku latwe. dodawanie ułamków zwykłych i dziesiętnych, mnożenie przez nawias. dodawanie i odejmowanie liczb całkowitych, działania na liczbach całkowitych, liczby całkowite zadania, odejmowanie liczb całkowitych, dodawanie liczb całkowitych, mnożenie i dzielenie liczb całkowitych, liczby całkowite ujemne większe od -7, odejmowanie ułamków od liczb całkowitych, liczby całkowiete, działania na liczbach całkowitych sprawdzian, liczy całkowite, dzielenie ułamków przez liczby całkowite, dodawanie i odejmowanie liczb całkowitych klasa 6, liczby całkowite dodawanie i odejmowanie, mnożenie liczb całkowitych, liczby całkowite sprawdzian, odejmowanie liczb całkowitych od ułamków, co to liczby całkowite, liczb całkowitych ujemnych większych od -7, iczby całkowite, dzielenie ułamków przez liczbę całkowitą, mnożenie ułamka przez liczbę całkowitą, całkowite liczby, matematyka 5 liczby całkowite i ułamki odpowiedzi, o rozwiązywaniu równań w liczbach całkowitych, liczby całkowie, liczba całkowita, liczby całkowite to, mnożenie ułamków przez liczbę całkowitą, liczby całkowite zadania klasa 5,