×

Drogi Użytkowniku,

to tylko próbka dla niezalogowanych. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć!
Dołącz do społeczności MATMAG.pl rejestrując się w portalu i dokończ grę.

Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się.

 

Rejestracja Zaloguj Inne zadanie

 

×

Drogi Użytkowniku,

wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć! Dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla Ciebie abonament.

 

Abonamenty Inne zadanie

 

1. Zamień na metry kwadratowe

Drogi Użytkowniku,
to zadanie dostępne jest tylko dla użytkowników, którzy zarejestrowali się i wykupili abonament.


Rejestracja Zaloguj Inne zadanieDobrze!

Zobacz ranking gry

 

pole kwadratu, obwód kwadratu, kwadraty liczb, obwod kwadratu, oblicz kwadraty liczb naturalnych od 1 do 20, kwadrat liczby, kwadraty liczb od 1 do 20, 1 do kwadratu, kwadrat matematyka, pola kwadratu, obliczanie kwadratów i sześcianów liczb, kwadraty i sześciany liczb, kwadraty liczb naturalnych, obwud kwadratu, mnożenie przez kwadrat mianownika, liczby do kwadratu, obliczanie obwodu kwadratu, kwadraty liczb do 20, kwadratu, do kwadrat, kwadraty liczb do 100, kwadraty do 20, na pole kwadratu, obliczanie kwadratów sześcianów liczb, kwadrat, kwadratu pole, obliczanie kwadratów i sześcianów, test kwadratów, sprawdzian dla klasy 2 z matematyki, sprawdzian figury przestrzenne klasa 6. procenty zadania tekstowe testy matematyka klasa 5, redukcja wyrazów podobnych zadania tekstowe z jedną niewiadomą klasa 6. ułamki na osi liczbowej klasa 4, figury przestrzenne test klasa 6 jak się dodaje ułamki o różnych mianownikach zadania tekstowe matematyka.
porównywanie ułamków o różnych mianownikach testy matematyczne online dodawanie i odejmowanie liczb całkowitych sprawdzian, tabliczka mnożenia i dzielenia do wydrukowania. ułamki matematyka pole trójkąta zadania klasa 6, ułamki odejmowanie tabliczka mnożenia do wypełnienia. ułamek mieszany, arabskie na rzymskie zadania matematyczne dla sześciolatków zadania tekstowe dla klasy 3. www matematyka zadanie.pl matematyka, dodawanie w słupkach. ułamki zwykłe i liczby mieszane jak skracać ułamki, dodawanie i odejmowanie ułamków o jednakowych mianownikach konkurs logicznego myślenia poziom 1 szkoła podstawowa 1-3.
działania na ułamkach dziesiętnych klasa 5, obwód prostokata zabawy matematyczne dla dzieci gry matematyczne dla przedszkolaków. liczby mieszane zadania dla pierwszoklasisty gry dla 1 klasy, odejmowanie liczb całkowitych. zadania z procentami klasa 6 mnożenie ułamków dziesiętnych przez liczby naturalne, dzielenie pod kreską dzielenie z reszta. dodawanie i odejmowanie w zakresie 20 ćwiczenia, mnożenie i dzielenie ułamków zwykłych sprawdzian zadania dla sześciolatków pole graniastosłupa zadania. sprawdzian 5 klasa matematyka figury geometryczne matematyka testy klasa 6 zadania z kalendarzem dla dzieci, zamiana ułamków.