×

Drogi Użytkowniku,

to tylko próbka dla niezalogowanych. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć!
Dołącz do społeczności MATMAG.pl rejestrując się w portalu i dokończ grę.

Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się.

 

Rejestracja Zaloguj Inne zadanie

 

×

Drogi Użytkowniku,

wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć! Dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla Ciebie abonament.

 

Abonamenty Inne zadanie

 

2. Oblicz obwód trójkąta

Drogi Użytkowniku,
to zadanie dostępne jest tylko dla użytkowników, którzy zarejestrowali się i wykupili abonament.


Rejestracja Zaloguj Inne zadanieDobrze!

Zobacz ranking gry

 

pole trójkąta, obwód trójkąta, pola trójkątów, pole trójkątów, trójkąt pole, pole na trójkąt, pole trójkąt, julka narysowała trójkąt równoramienny, podział trójkątów, pole trójkąta zadania, zadania trójkąty, pola trójkąta, poletrójkąta, matematyka trójkąty, julka narysowała trójkąt, figury na płaszczyźnie trójkąty, trójkąty matematyka, trójkąt matematyczny, trójkąt z 3 kątami prostymi, figura trójkąt, trójkąty zadania, obwód na trójkąt, obwody trójkątów, liczby wymierne klasa 6 zadania, matematyka klasa 4 testy matematyka geometria klasa 5 równania i nierówności z jedną niewiadomą. test z matematyki klasa 4 gry matma darmowe gry matematyczne, dzielenia. zadania tekstowe klasa 2 mnożenie i dzielenie kalendarz i czas zadania, zadania na kółko matematyczne szkoła podstawowa jak dodawać ułamki o różnych mianownikach. mnozenie pisemne, kąty klasa 4 testy z matematyki kl 5 kartkówka z matematyki klasa 6. dzielenie z resztą równania z jedną niewiadomą ułamki tabliczka dzielenia do 100 do druku, dzielenie pisemnie.
rozszerzenie ułamków przykłady dzielenia ułamków, tabliczka mnożenia w zakresie 100 do druku zadania dla 1 klasy podstawowej do druku. dodawanie i odejmowanie w zakresie 30 sprawdzian, rozwiązanie zadań z matematyki klasa 5 matematykę sprawdzian z tabliczki mnożenia w zakresie. liczba dwucyfrowa podzielna przez 2 i przez 5 odejmowanie i dodawanie liczb wymiernych dodawanie ułamków o jednakowych mianownikach, zamiana ułamków zwykłych na dziesiętne zadania. rozwiązania z matematyki liczby ujemne zadania klasa 6, dzielenie słupkowe zadania z matematyki klasa 6 ułamki zwykłe i dziesiętne. obliczanie obwodu prostokąta kl 3, miary katow tabliczka mnożenia w zakresie 50 do wydruku ułamki zwykłe ćwiczenia klasa 5.
zadania z treścią klasa 3 matematyka jak mnożyć ułamki dziesiętne przez liczby naturalne liczby całkowite działania, zadania tekstowe z matematyki klasa 2 mnożenie i dzielenie. metody nauki tabliczki mnożenia dla dzieci zadanie z matmy, ćwiczenia matematyczne dla 6 latków sudoku latwe. dodawanie ułamków zwykłych i dziesiętnych, mnożenie przez nawias.