x

Drogi Użytkowniku,

to tylko próbka dla niezalogowanych. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć!
Dołącz do społeczności MATMAG.pl rejestrując się w portalu i dokończ grę.

Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się.

 

Rejestracja Zaloguj Inne zadanie

 

x

Drogi Użytkowniku,

wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć! Dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla Ciebie abonament.

 

Abonamenty Inne zadanie

 

Odejmij ciastka (1 pkt.)

TRYB: GRA NAUKA
CZAS:

02:00

0

Drogi Użytkowniku,
to zadanie jest dostępne tylko dla użytkowników, którzy zarejestrowali się i wykupili abonament.


Rejestracja Zaloguj Inne zadanie


Nie kupuj kota w worku.

Zarejestruj się i wypróbuj ZA DARMO :)


NAWIGACJA PO ROZDZIALE:

RANKING GRY:

1. autor widoczny po zalogowaniu 19
2. autor widoczny po zalogowaniu 15
3. autor widoczny po zalogowaniu 13
4. autor widoczny po zalogowaniu 9
5. autor widoczny po zalogowaniu 8
6. autor widoczny po zalogowaniu 7
KOMENTARZE:
  • dodaj komentarz
  • autor widoczny zalogowaniu 2022-10-03 18:34:11

    MAM emotka 6 LAT
  • autor widoczny zalogowaniu 2021-11-27 11:45:05

    Matmag jest fajowy

gra tabliczka mnożenia do 30 zadania na mnożenie i dzielenie, mnożenie klasa 2 nauka tabliczki mnożenia gra online. dzielenie pisemne klasa 5, podstawy matematyki szkoła podstawowa zadania z treścią klasa 1 podstawowa pole i obwód prostokąta zadania klasa 4. mnożenie i dzielenie w zakresie 100 sprawdzian gry zegary klasa 3 kolejność wykonywania działań zadania tekstowe klasa 4, dzielenie ułamków z niewiadomą. zadania tekstowe mnożenie i dzielenie w zakresie 30 mnożenie i dzielenie w zakresie 30 sprawdzian, dzielenie dla klasy 2 gry dodawanie do 100. dodawanie i odejmowanie liczb całkowitych, tabliczka mnożenia do 30 ćwiczenia zadania tekstowe z matematyki dla klasy 4 dzielenie pisemne klasa 4 przykłady.
mnożenie do 100 ćwiczenia dodawanie i odejmowanie kl 2 matematyka zadania tekstowe klasa 3, dodawanie i odejmowanie w zakresie 30 chomikuj. zadania na dzielenie klasa 2 gra tabliczka mnożenia do 50, mnożenie pisemne online działania pisemne klasa 4. ułamki zwykłe zadania tekstowe klasa 5, testy tabliczki mnożenia.

mnożenie w zakresie 30 chomikuj zadania tabliczka mnożenia. tabliczka dzielenia do 30 do wydruku kolejność wykonywania działań przykłady klasa 4 dodawanie pisemne zadania, zadania z treścią klasa 4 dzielenie. gra dodawanie i odejmowanie do 10 dodawanie odejmowanie mnożenie dzielenie pisemne, figury przestrzenne zadania klasa 6 dodawanie w zakresie 20.
dodawanie do 20, jak nauczyć dziecko dodawania i odejmowania zadania tekstowe z matematyki kl 4 dodawanie i odejmowanie liczb całkowitych zadania. rozszerz ułamki dzielenie do 50 to jest tabela mnożenia prostokąty w których są wielokrotności, tabliczka mnożenia do stu. tabliczka mnożenia w zakresie 20 dodawanie i odejmowanie ułamków dziesiętnych klasa 5, dzielenie w zakresie 100 zadania tekstowe dla klasy 2. dodawanie w zakresie 100, tabliczka mnożenia w zakresie 30 gra tabliczka mnozenia tablica mnożenia do 100. gry dodawanie i odejmowanie do 20 matematyka w szkole podstawowej mnożenie i dzielenie pisemne klasa 4, gry z tabliczką mnożenia do 50.