x

Drogi Użytkowniku,

to tylko próbka dla niezalogowanych. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć!
Dołącz do społeczności MATMAG.pl rejestrując się w portalu i dokończ grę.

Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się.

 

Rejestracja Zaloguj Inne zadanie

 

x

Drogi Użytkowniku,

wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć! Dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla Ciebie abonament.

 

Abonamenty Inne zadanie

 

Odejmij ciastka (1 pkt.)

TRYB: GRA NAUKA
CZAS:

02:00

0

Drogi Użytkowniku,
to zadanie jest dostępne tylko dla użytkowników, którzy zarejestrowali się i wykupili abonament.


Rejestracja Zaloguj Inne zadanie


Nie kupuj kota w worku.

Zarejestruj się i wypróbuj ZA DARMO :)


NAWIGACJA PO ROZDZIALE:

RANKING GRY:

1. autor widoczny po zalogowaniu 34
2. autor widoczny po zalogowaniu 33
3. autor widoczny po zalogowaniu 30
4. autor widoczny po zalogowaniu 29
5. autor widoczny po zalogowaniu 29
6. autor widoczny po zalogowaniu 25
7. autor widoczny po zalogowaniu 18
8. autor widoczny po zalogowaniu 17
9. autor widoczny po zalogowaniu 16
10. autor widoczny po zalogowaniu 15
11. autor widoczny po zalogowaniu 12
12. autor widoczny po zalogowaniu 4
13. autor widoczny po zalogowaniu 1
KOMENTARZE:

gra tabliczka mnożenia do 30 zadania na mnożenie i dzielenie, mnożenie klasa 2 nauka tabliczki mnożenia gra online. dzielenie pisemne klasa 5, podstawy matematyki szkoła podstawowa zadania z treścią klasa 1 podstawowa pole i obwód prostokąta zadania klasa 4. mnożenie i dzielenie w zakresie 100 sprawdzian gry zegary klasa 3 kolejność wykonywania działań zadania tekstowe klasa 4, dzielenie ułamków z niewiadomą. zadania tekstowe mnożenie i dzielenie w zakresie 30 mnożenie i dzielenie w zakresie 30 sprawdzian, dzielenie dla klasy 2 gry dodawanie do 100. dodawanie i odejmowanie liczb całkowitych, tabliczka mnożenia do 30 ćwiczenia zadania tekstowe z matematyki dla klasy 4 dzielenie pisemne klasa 4 przykłady.
mnożenie do 100 ćwiczenia dodawanie i odejmowanie kl 2 matematyka zadania tekstowe klasa 3, dodawanie i odejmowanie w zakresie 30 chomikuj. zadania na dzielenie klasa 2 gra tabliczka mnożenia do 50, mnożenie pisemne online działania pisemne klasa 4. ułamki zwykłe zadania tekstowe klasa 5, testy tabliczki mnożenia.

mnożenie w zakresie 30 chomikuj zadania tabliczka mnożenia. tabliczka dzielenia do 30 do wydruku kolejność wykonywania działań przykłady klasa 4 dodawanie pisemne zadania, zadania z treścią klasa 4 dzielenie. gra dodawanie i odejmowanie do 10 dodawanie odejmowanie mnożenie dzielenie pisemne, figury przestrzenne zadania klasa 6 dodawanie w zakresie 20.
dodawanie do 20, jak nauczyć dziecko dodawania i odejmowania zadania tekstowe z matematyki kl 4 dodawanie i odejmowanie liczb całkowitych zadania. rozszerz ułamki dzielenie do 50 to jest tabela mnożenia prostokąty w których są wielokrotności, tabliczka mnożenia do stu. tabliczka mnożenia w zakresie 20 dodawanie i odejmowanie ułamków dziesiętnych klasa 5, dzielenie w zakresie 100 zadania tekstowe dla klasy 2. dodawanie w zakresie 100, tabliczka mnożenia w zakresie 30 gra tabliczka mnozenia tablica mnożenia do 100. gry dodawanie i odejmowanie do 20 matematyka w szkole podstawowej mnożenie i dzielenie pisemne klasa 4, gry z tabliczką mnożenia do 50.