x

Drogi Użytkowniku,

to tylko próbka dla niezalogowanych. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć!
Dołącz do społeczności MATMAG.pl rejestrując się w portalu i dokończ grę.

Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się.

 

Rejestracja Zaloguj Inne zadanie

 

x

Drogi Użytkowniku,

wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć! Dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla Ciebie abonament.

 

Abonamenty Inne zadanie

 

Odejmowanie trzech liczb w zakresie 10 (2 pkt.)

TRYB: GRA NAUKA
CZAS:

05:00

PUNKTY:
0

Drogi Użytkowniku,
to zadanie jest dostępne tylko dla użytkowników, którzy zarejestrowali się i wykupili abonament.


Rejestracja Zaloguj Inne zadanie


NAWIGACJA PO ROZDZIALE:

RANKING GRY:

1. autor widoczny po zalogowaniu 254
2. autor widoczny po zalogowaniu 216
3. autor widoczny po zalogowaniu 208
4. autor widoczny po zalogowaniu 116
5. autor widoczny po zalogowaniu 112
6. autor widoczny po zalogowaniu 112
7. autor widoczny po zalogowaniu 110
8. autor widoczny po zalogowaniu 102
9. autor widoczny po zalogowaniu 96
10. autor widoczny po zalogowaniu 94
11. autor widoczny po zalogowaniu 82
12. autor widoczny po zalogowaniu 76
13. autor widoczny po zalogowaniu 74
14. autor widoczny po zalogowaniu 70
15. autor widoczny po zalogowaniu 68
16. autor widoczny po zalogowaniu 68
17. autor widoczny po zalogowaniu 44
18. autor widoczny po zalogowaniu 42
19. autor widoczny po zalogowaniu 32
20. autor widoczny po zalogowaniu 30
21. autor widoczny po zalogowaniu 28
22. autor widoczny po zalogowaniu 26
23. autor widoczny po zalogowaniu 26
24. autor widoczny po zalogowaniu 24
25. autor widoczny po zalogowaniu 22
26. autor widoczny po zalogowaniu 22
27. autor widoczny po zalogowaniu 20
28. autor widoczny po zalogowaniu 20
29. autor widoczny po zalogowaniu 20
KOMENTARZE:
  • dodaj komentarz
  • autor widoczny zalogowaniu 2017-05-22 18:03:41

    fajne zadanie prosto sssssuuuuupppppeeeeeeerrr
  • autor widoczny zalogowaniu 2017-03-07 21:05:59

    super super zadanie
  • autor widoczny zalogowaniu 2017-02-09 18:11:25

    SUPER GRA BOMBA
Pokaż dziecku w jaki sposób może nauczyć się odejmowania trzech liczb. Dzięki tej stronie dla dzieci, bawiąc się można uczyć się matematyki. Zadanie polega na odjęciu od siebie trzech liczb w zakresie 10. Odejmowanie dla dzieci. Podstawy odejmowania. Baw się i ucz podstaw odejmowania przez internet. Przygotuj dziecko do pójścia do szkoły.Dlaczego taki sposób przyswajania wiedzy jest efektywniejszy od tradycyjnego nauczania?W grach ciągle coś się dzieje, zmienia się, jest kolorowo, coś wyskakuje. Dziecko się nie nudzi. Gra wymusza na nas aktywność, musimy cos wpisać i gdzieś kliknąć. Gra sam na sam eliminuje stres związany z nauczycielem i rówieśnikami, dziecko nie boi się czy będzie odpytywane za chwile, a może rówieśnicy rozwiążą zadanie i będzie wstyd? W trybie nauki dziecko może grać w swoim tempie więc nie ma obawy, że czegoś nie zdąży zrobić.matematyka zadania online. matematyka szkoła podstawowa zadania. matematyka zadania online. nowoczesne nauczanie dziecka przez zabawę, zadania dla dzieci, nauka dzieci, nauka przez zabawę, szkoła podstawowa, matematyka zadania, matematyka nauczanie początkowe, matematyka zadania dla dzieci, odejmowanie dla najmłodszych. zadania figury przestrzenne klasa 6, zadania z matematyki klasa 4 ułamki liczby całkowite klasa 6 www.matmag.pl. zadania matematyczne dla klasy 1 szkoły podstawowej do wydruku dodawanie i odejmowanie ułamków zwykłych sprawdzian sprawdzian z tabliczki mnożenia do 100, zadania klasa 3. nauka dodawania dla dzieci matematy, mnożenie i dzielenie ułamków dziesiętnych klasa 5 dodawanie odejmowanie mnożenie dzielenie. gry mnożenie dla dzieci, matematyka klasa 4 zadania zadania dla 3 klasy gry matematyczne online. zadania tekstowe klasa 1 zadania z matematyki dla klasy 1 szkoły podstawowej do wydrukowania zadania problemowe z matematyki szkoła podstawowa, tabliczka.mnozenia.pl.
matematyka dla przedszkolaka gra tabliczka mnożenia na czas, dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 ćwiczenia zadania tekstowe z matematyki klasa 6. matematyka dla 7 latka, sudoku bardzo trudne zadania z matematyki dla 6 klasy klasa 2 a. gry edukacyjne dodawanie zadania dla dzieci online nauka tabliczki mnożenia na wesoło, zadania tekstowe klasa 6 matematyka. 3 klasa matematyka dla sześciolatka, tabela mnożenia zadania z geometrii klasa 6. zadania z figur przestrzennych klasa 6, testy matematyka klasa 4 podstawowa zadania z matematyki klasa 4 działania pisemne zadania matematyczne klasa i.
test dla 1 klasy szkoły podstawowej rozwiązywanie zadań matematycznych klasa 2, zadania pl matematyka. matematyka dzielenie testy z matematyki klasa 6 online, rozwiązane zadania z matematyki skracanie i rozszerzanie ułamków zwykłych. testy matematyczne dla klasy 3 szkoły podstawowej, ułamki dziesiętne dodawanie i odejmowanie.