x

Drogi Użytkowniku,

to tylko próbka dla niezalogowanych. Ale zabawa wcale nie musi się kończyć!
Dołącz do społeczności MATMAG.pl rejestrując się w portalu i dokończ grę.

Jeżeli już masz u nas konto, zaloguj się.

 

Rejestracja Zaloguj Inne zadanie

 

x

Drogi Użytkowniku,

wyczerpałeś dzisiejszy limit dostępu do tego zadania dla użytkowników z niewykupionym abonamentem, ale zabawa wcale nie musi się kończyć! Dla nielimitowanego dostępu do zadań poproś rodzica/opiekuna, aby wykupił dla Ciebie abonament.

 

Abonamenty Inne zadanie

 

Dodawanie trzech liczb (2 pkt.)

TRYB: GRA NAUKA
CZAS:

04:00

0

Drogi Użytkowniku,
to zadanie jest dostępne tylko dla użytkowników, którzy zarejestrowali się i wykupili abonament.


Rejestracja Zaloguj Inne zadanie


Nie kupuj kota w worku.

Zarejestruj się i wypróbuj ZA DARMO :)


NAWIGACJA PO ROZDZIALE:

RANKING GRY:

1. autor widoczny po zalogowaniu 94
2. autor widoczny po zalogowaniu 58
3. autor widoczny po zalogowaniu 48
4. autor widoczny po zalogowaniu 42
5. autor widoczny po zalogowaniu 42
6. autor widoczny po zalogowaniu 38
7. autor widoczny po zalogowaniu 38
8. autor widoczny po zalogowaniu 34
9. autor widoczny po zalogowaniu 34
10. autor widoczny po zalogowaniu 32
11. autor widoczny po zalogowaniu 32
12. autor widoczny po zalogowaniu 28
13. autor widoczny po zalogowaniu 24
14. autor widoczny po zalogowaniu 18
15. autor widoczny po zalogowaniu 16
16. autor widoczny po zalogowaniu 16
17. autor widoczny po zalogowaniu 14
KOMENTARZE:
  • dodaj komentarz
  • autor widoczny zalogowaniu 2020-03-23 12:59:35

    uwielbiam grać w tę grę i uwielbiam czytać emotka emotka
  • autor widoczny zalogowaniu 2017-10-17 19:01:16

    pozdrawiam wszystkich :) Adaś
  • autor widoczny zalogowaniu 2015-12-01 18:37:57

    suuuuuuuuuuuuuuuuuuuper
Pokaż dziecku w jaki sposób może nauczyć się odejmowania trzech liczb. Dzięki tej stronie dla dzieci, bawiąc się można uczyć się matematyki. Zadanie polega na odjęciu od siebie trzech liczb w zakresie 10. Odejmowanie dla dzieci. Podstawy odejmowania. Baw się i ucz podstaw odejmowania przez internet. Przygotuj dziecko do pójścia do szkoły.Dlaczego taki sposób przyswajania wiedzy jest efektywniejszy od tradycyjnego nauczania?W grach ciągle coś się dzieje, zmienia się, jest kolorowo, coś wyskakuje. Dziecko się nie nudzi. Gra wymusza na nas aktywność, musimy cos wpisać i gdzieś kliknąć. Gra sam na sam eliminuje stres związany z nauczycielem i rówieśnikami, dziecko nie boi się czy będzie odpytywane za chwile, a może rówieśnicy rozwiążą zadanie i będzie wstyd? W trybie nauki dziecko może grać w swoim tempie więc nie ma obawy, że czegoś nie zdąży zrobić.matematyka zadania online. matematyka szkoła podstawowa zadania. matematyka zadania online. nowoczesne nauczanie dziecka przez zabawę, zadania dla dzieci, nauka dzieci, nauka przez zabawę, szkoła podstawowa, matematyka zadania, matematyka nauczanie początkowe, matematyka zadania dla dzieci, odejmowanie dla najmłodszych, matmag, matmag.pl, www.matmag.pl, matmaga.pl, magzoo.pl, matmag pl, pełna podstawa programowa dla szkoły podstawowej, pełna baza zadań dla podstawówki, matmag.pl. tabliczka mnożenia przez 0 dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 klasa 3. zadania z treścią klasa 3 mnożenie dzielenie nauka liczenia do 20 gry matematyczne dla dzieci online, dodawania. 6 klasa nauka dzielenia pisemnego, zadania dla klasy 3 tabliczka mnożenia gra na czas.
gra sudoku dla dzieci, zadania tekstowe klasa i gry z matematyką zadania 6 klasa. gry matematyczna testy z matematyki kl 3 zdjęcia tabliczki mnożenia, tabliczka mnozenia dla dzieci. zadania z treścią klasa 1 jak nauczyc dziecko tabliczki mnozenia, nauka dodawania równania z jedną niewiadomą zadania. gry matematczne, mnożenie i dzielenie ułamków dziesiętnych sprawdzian klasa 5 matematyka podstawy gry dla dzieci matematyka. figury przestrzenne sprawdzian klasa 6 matematyka wokół nas testy dla klasy 3 szkoły podstawowej matematyka wyrażenia algebraiczne zadania szkoła podstawowa, zadania matematyczne dla klasy 1 podstawowej do wydruku.
matematyka klasa 6 zadania tekstowe rosnąco, test z matematyki online liczby naturalne zadania klasa 6. ciekawe zadania matematyczne dla dzieci, zadania z ulamkami sprawdzian z liczb rzymskich zadania matematyka 6 klasa. testy matematyka 4 klasa podstawowa jak szybko nauczyć się tabliczki mnożenia w jeden dzień pisupisu .pl, dodawanie i odejmowanie liczb całkowitych zadania. sudoku dla dzieci gra testy 2 klasa podstawowa, matematyka zadanie tabliczka mnożenia do 100 sprawdzian. gry matematyczne, tabliczka dzielenia do wydrukowania zadania matematyczne dla klasy 2 do druku sprawdzian z matematyki klasa 4 mnożenie pisemne.